Grafik Wojsławicka

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Trening obwodowy
Kamil
09.30
10.30
ul. Wojsławicka
10.00
16.00
Brzuch, uda, pośladki
Marta
16.30
17.30
ul. Wojsławicka

Step Fun
Marta
17.30
18.30
ul. Wojsławicka

Strong (HIIT)
Justyna
18.30
19.30
ul Wojsławicka

Zumba fitness
Justyna
19.30
20.30
ul. Wojsławicka
Body workout
Marta
16.30
17.30
ul. Wojslawicka
17.00
Ball
Cecylia
17.00
18.00
ul Wojsławicka
Taśmy
Cecylia
17.30
18.30
ul. Wojslawicka

TBC+STEP
Cecylia
18.30
19.30
ul. Wojslawicka

Zumba fitness
Justyna
19.30
20.30
ul. Wojslawicka
18.00
Zumba fitness
Justyna
18.00
19.00
ul. Wojslawicka
Ovoball shape
Agata
18.00
19.00
ul. Wojsławicka
Fit figura
Agata
18.00
19.00
ul. Wojsławicka
19.00
Joga dla kręgosłupa
Kasia Koper
19.00
20.00
ul. Wojslawicka
Trening obwodowy
Agata
19.00
20.00
ul. Wojsławicka
Tabata
Agata
19.00
20.00
ul. Wojslawicka
20.00
Strong (HIIT)
Justyna
20.00
20.45
ul. Wojslawicka

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
TBC+STEP
Cecylia
18.30
19.30
ul. Wojslawicka
19.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Trening obwodowy
Kamil
09.30
10.30
ul. Wojsławicka
10.00
19.00
Trening obwodowy
Agata
19.00
20.00
ul. Wojsławicka

Środa

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Ovoball shape
Agata
18.00
19.00
ul. Wojsławicka

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Ball
Cecylia
17.00
18.00
ul Wojsławicka

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Step Fun
Marta
17.30
18.30
ul. Wojsławicka
18.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Zumba fitness
Justyna
18.00
19.00
ul. Wojslawicka
19.00
Zumba fitness
Justyna
19.30
20.30
ul. Wojsławicka
Zumba fitness
Justyna
19.30
20.30
ul. Wojslawicka
20.00

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Strong (HIIT)
Justyna
18.30
19.30
ul Wojsławicka
19.00
20.00
Strong (HIIT)
Justyna
20.00
20.45
ul. Wojslawicka

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Brzuch, uda, pośladki
Marta
16.30
17.30
ul. Wojsławicka
17.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Taśmy
Cecylia
17.30
18.30
ul. Wojslawicka
18.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Fit figura
Agata
18.00
19.00
ul. Wojsławicka

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Joga dla kręgosłupa
Kasia Koper
19.00
20.00
ul. Wojslawicka

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Tabata
Agata
19.00
20.00
ul. Wojslawicka

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Body workout
Marta
16.30
17.30
ul. Wojslawicka
17.00

Środa

Brak zajęć!

Galerie